Vi lär dig läka dina cellminnen med självterapin cellminnesmålning

Vill du sjäv bli handledare? Ta kontakt med Bengt!

 

Riks/Kalmar/Öland


Bengt Persson,
0739-400900
bengt@cmp-healing.com
www.cmp-healing.com

Mora


Lena Grundtman, 0707-772276
lena@hantverkstan.se
www.helandemaleri.se

Söderhamn

Camilla Wengelin, 0730535009
camilla@camillawengelin.se
www.camillawengelin.se

 

 

 

Stockholm


Ann Wängsjö, 0764-248797
08-6180507
vargkatten@gmail.com

Stockholm

Ulla Alvarsdotter, 070-6566046
info@beeyond.se
www.beeyond.se

Stockholm


Åsa Bladh
070-317 40 74
asa@heartroom.se

Emmaboda

Foto: Christina Walla
Gunilla Gerkman, 070-7290310
gunilla@mamamo.se
www.mamamo.se

 

 

Södra Dalarna

Monika Forsman, 0761310084
monika.forsman@hotmail.se

Osby/Skåne


Christel Falk
073-8161692
christel180@hotmail.com
www.bowenpraktiken.com

Älvsbyn

Maj-Lis Johansson, 070-6265718
majlis_johansson@msn.com
www.majlisjohansson.se

 

 


CMP-healing, Risinge 144, 386 61 Mörbylånga. 0739-400900, bengt@cmp-healing.com